Останні новини

22 квітня 2024 р.

Нова модель формування нещодавно відкритих планет «вільного плавання»


Новий клас далеких і таємничих планет, що перебувають у «вільному плаванні», зацікавив астрономів після того, як наприкінці минулого року були опубліковані приголомшливі зображення від космічного телескопа Джеймса Вебба.


16 квітня 2024 р.

Чи допоможе «Джеймс Вебб» розгадати велику таємницю космології?


Науковці сподівалися, що космічний телескоп Джеймса Вебба допоможе вирішити питання про розширення Всесвіту раз і назавжди. Але поки що цього не трапилося. Натомість дві групи космологів обчислили різні значення сталої Габбла, ...


24 березня 2024 р.

Волога епоха на Марсі, можливо, була коротшою, ніж досі вважали астрономиВи зараз тут: Головна > Інфотека > Електронні підручники
  Фото СD-диска педагогічного програмного засобу

Астрономія 11 клас. Педагогічний програмний засіб

Педагогічний програмний засіб «Астрономія, 11 клас» 2006 р. розробила компанія ЗАТ «Транспортні системи». Сценарій педагогічного засобу, підготовку текстів, що ввійшли до нього, підбір ілюстративного матеріалу, консультації команди художників та програмістів — Іван Крячко.

 

P.S. Це перший досвід створення в Україні «електронного підручника» з астрономії. Щось із задуманого вдалося реалізувати, а щось — не вдалося. Зрозуміло, що «електронний підручник» (маємо на увазі не паперовий варіант чи у вигляді pdf-файла) астрономії має бути.

Цікаве відео

Перехід до перегляду відеороликів