Останні новини

15 березня 2017 р.

Зоря в тісних «обіймах» імовірної чорної діри


З допомогою космічних рентгенівських телескопів «Чандра» і NuSTAR, а також австралійського радіотелескопа, виявлено зорю, що обертається навколо ймовірної чорної діри з періодом 30 хвилин. Це найменший період обертання зорі-компаньйона з тих, які досі реєстрували астрономи.


02 березня 2017 р.

Шрами від Великого Вибуху: скупчення галактик і космічний фон


Події після Великого Вибуху були такими катастрофічними, що залишили незгладимий відбиток на тканині космосу. Нині ми можемо виявити ці шрами, спостерігаючи найстаріше світло у Всесвіті.


17 лютого 2017 р.

Долучайтеся до пошуків ще невідомих світів на окраїні Сонячної системи!Ви зараз тут: Головна > Методика > Методика (продовження)
Фото обкладинки методичного посібника

Крячко І.П. Астрономічні бази даних для науки й освіти. Методичний посібник. — К. : Наше небо, 2013. — 60 с.

У посібнику розкрито низку питань щодо використання в процесі навчання астрономії інформації про астрономічні бази даних. Коротко описано вміст найвідоміших сховищ астрономічної інформації та умови доступу до них через мережу Інтернет. Подано методичні рекомендації щодо використання астрономічних баз даних та астрономічної інформації, розміщеної в Інтернеті, у навчанні астрономії в старшій загальноосвітній школі. Посібник розраховано на викладачів і вчителів астрономії, на студентів класичних і педагогічних університетів, які навчаються за фахом «астрономія» й «учитель астрономії», а також на учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

  Фото обкладинки методичного посібника

Крячко І.П. Астрономія 11 клас. Методичний посібник для вчителя. — К. : Наше небо, 2013. — 202 с.

 

Посібник призначений для вчителів, які викладають астрономію в загальноосвітніх навчальних закладах. Він містить методичні рекомендації щодо навчання астрономії, проведення позакласної та позашкільної роботи з астрономії, використання додаткових джерел інформації. Мета посібника — допомогти організувати навчальний процес та підготуватися до проведення уроків.

  Фото обкладинки методичного посібника

Астрономія. 11 клас: Книга для вчителя / Ю.В. Александров, А.М. Грецький,
М.П. Пришляк. — X. : Веста: Видавництво «Ранок», 2005. — 256с.

 

Мета цієї книги — допомогти вчителеві сформувати в учнів необхідні уявлення з астрономії. Посібник містить найважливіші астрономічні поняття, методику проведення навчальних астрономічних спостережень, теми реферативних робіт, цікаві задачі з астрономії та допоміжні матеріали. Крім того, у посібнику наведено матеріали до проведення уроків астрономії.

Рекомендовано на допомогу педагогічним працівникам загальноосвітніх шкільних закладів.

  Фото обкладинки методичного посібника

Методика преподавания астрономии в средней школе: Пособие для учителя
(Б.А. Воронцов-Вельяминов, М.М. Дагаев, А.В. Засов и др. — 2-е изд.,
перераб. — М. : Просвещение, 1985. — 240 с., ил.

В книге рассмотрены общие вопросы преподавания астрономии в средней школе, связь курса астрономии с другими учебными предметами, воспитательное значение школьного курса астрономии. Излагается методика изучения всех разделов курса астрономии средней школы. При этом приводятся различные варианты поурочного планирования курса.

  Фото обкладинки методичного посібника

Левитан Е.П. Дидактика астрономии. — М. : Издательство УРСС, 2004. — 296 с.

Уникальное монографическое пособие, написанное на основе полувекового опыта плодотворной работы автора и его коллег, тоже долгое время занимавшихся проблемами школьного астрономического образования. Книга поможет студентам изучить основы современной дидактики астрономии, опытным учителям — повысить свою квалификацию и выбрать тему методической работы, а аспирантам и докторантам — диссертационного исследования.

[На наступну сторінку]

Цікаве відео

Перехід до перегляду відеороликів