Найновіше астрофото

Галерея астросвітлин

Останні новини

17 травня 2017 р.

Волонтерів запрошують допомогти у пошуках наднових зір


Якщо ви коли-небудь хотіли знайти Наднові, тепер у вас є шанс. Національний університет Австралії запрошує громадських вчених, тобто добровольців — аматорів астрономії та всіх охочих (Ред.), приєднатися до пошуку яскравих зір, що вибухають.


07 травня 2017 р.

Перші результати «Юнони»: сильне магнітне поле і шторми Юпітера


Космічний апарат «Юнона» перебуває на орбіті Юпітера вже майже рік і за цей час здійснив 5 обертів навколо планети. Зібрана ним інформація проливає нове світло на Юпітер і суттєво змінює уявлення астрономів про найбільшу планету Сонячної системи.


07 квітня 2017 р.

Уперше виявлено атмосферу в екзопланети, яка схожа на ЗемлюВи зараз тут: Головна > Галерея астросвітлин > Найновіше астрофото

Портрет Юпітера крупним планом від «Габбла»

Портрет Юпітера крупним планом від «Габбла»

Космічний телескоп імені Габбла отримав 3 квітня 2017 р. нове зображення Юпітера — найбільшої планети Сонячної системи. Воно поповнює колекцію світлин Юпітера, зроблених раніше. Разом ці світлини дозволяють астрономам вивчати зміни в атмосфері газового гіганта.

 

Зображення отримано з допомогою камери широкого поля 3 (WFC3), яка реєструє ультрафіолетове, видиме та інфрачервоне світло. На ньому видно деталі в атмосфері планети, поперечник яких становить близько 130 км.

 

За інф. www.spacetelescope.org. Фото більшого розміру дивіться, будь ласка, тут.

Цікаве відео

Перехід до перегляду відеороликів